Trec Tribulon Black 120 kapslí

Neohodnoceno
 
 

TRIBULON BLACK je nejkvalitnější přípravek, přírodně podporující produkci testosteronu.

Dostupnost U dodavatele (dodání 3 dny)
549 Kč    
Výrobce Trec Nutrition
Kategorie Anabolizéry a NO doplňky
 

TREC TRIBULON BLACK

EXTRA SILNÝ EXTRAKT Z TRIBULUS TERRESTRIS

Přemýšleli jste někdy o tom, proč u některých budování svalové hmoty je tak snadné, a ostatní bojují o každý kilogram svalů? Dostupnost stavebních látek a vysoce intenzívní trénink jsou velmi důležité, ale o růstu svalů rozhodují hormony. Mezi všemi látkami s regulačním účinkem, právě hormony mají největší vliv na intenzitu růstových procesů. Nejdůležitějším je testosteron, který je zodpovědný nejen za základní mužské pohlavní znaky. Jako reakce na jeho činnosti jsou syntetizované nové proteiny, nezbytné pro regeneraci a budování svalové hmoty. A tak testosteron přenáší svérázný metabolický signál do nitra buněk – rozkaz, kterého splnění umožňuje přizpůsobení zvýšené námaze a regeneraci po náročných trénincích.

TRIBULON BLACK je nejkvalitnější přípravek, přírodně podporující produkci testosteronu. Vyznačuje se rekordně velkým obsahem mimořádně aktivních, přírodních rostlinných steroidů. Jejich původem je bylina Tribulus terrestris (Kotvičník zemní), po staletí užívána jako stimulant pro zvýšení sexuálního elánu a jako tonizující prostředek.

TRIBULON BLACK je ultrakoncentrovaná protestosteronová formule, založená na koncentrovaném výtažku z Tribulusu, obsahujícím až 95 % steroidních saponinů.

TRIBULON BLACK poskytuje přírodní rostlinné steroidy, které podporují tvorbu a vylučování endogenního testosteronu – hormonu, který kontroluje anabolické procesy v organismu a reguluje libido. Tyto složky se vyznačují kladným vlivem na tvorbu svalové hmoty, tempo spalování tukové tkáně a efektivitu regenerace po tréninku u sportovců a fyzicky aktivních osob.

Trec TriBulon Black v bodech:

  • Extra silný stimulátor testosteronu.
  • Povzbuzuje libido a zlepšuje efekty tréninků.
  • Nejvyšší koncentrace saponinů.

Doporučené dávkování

  • Berte 2 kapsle denně.
  • Přípravek zapijte 300 ml vody.
  • Tréninkové dny: 2 kapsle 30 minut před tréninkem.
  • Netréninkové dny: 2 kapsle 30 minut před spaním.
Druh obsahu Kapsle
V 1 kapsli je obsaženo:
Extrakt z tribulus terrestris (95 % saponiny) 700 mg
z toho saponiny 665 mg
Přidatné látky kapsle (želatina, barvivo - oxid titaničitý), stabilizátor - hořečnaté soli mastných kyselin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: