Adapt GH Assist 60 kapslí

 
Novinka Efekt lupa
 

GH Assist přináší zlepšení spojení mezi svaly a mozkem a efektivnější výsledky silového tréninku!

Dostupnost Skladem (1 ks)
679 Kč    
Značka Adapt Nutrition
Kategorie Anabolizéry a NO doplňky
 

CÍL: ČISTÁ SVALOVÁ HMOTA, MENTÁLNÍ FOKUS, SPALOVÁNÍ TUKU  

GH Assist přináší zlepšení spojení mezi svaly a mozkem a efektivnější výsledky silového tréninku! GH Assist obsahuje pokročilou formu cholinu tzv. Alpha GPC (L-alfa-glyceryl fosforyl cholin), který na rozdíl od ostatních forem cholinu zvyšuje hladinu acetylcholinu přímo v mozku. Acetylcholin je jedním z nejdůležitějších neurotransmiterů zodpovědných za komunikaci mezi mozkovými buňkami, nervovými vlákny a nervosvalovými ploténkami (stimulace svalových vláken). Acetylcholin také přímo souvisí s tvorbou a vylučováním růstového hormonu (GH). 

Není proto náhodou, že Alpha GPC je v současné době doslova hitem všech všech jedinců zaměřených na dlouhodobou celoroční formu a svalovou hustotu (workout, kalistenika atd..), ale také na mentální kapacitu (soustředění, koncentrace..) 

SPECIFIKUM: ALPHA GPC (L-alfa-glyceryl fosforyl cholin) = GH STIMULÁTOR A NOOTROPIKUM V POCTIVÉ DÁVCE 900mg! 

V klinických studiích zaměřených na souvislost mezi suplementací Alpha GPC a zvýšenou hladinou GH byla použita předtréninková dávka v rozmezí 600 mg až 1000 mg. Alpha GPC tvoří také fungující základ tzv. nootropik, tedy produktů optimalizujících mozkovou koncentraci, kapacitu a soustředění, to vše bez nežádoucích vedlejších účinků, které se projevují u klasických stimulátorů na bázi kofeinu. GH Assist obsahuje v každé dávce optimalizované množství 900mg. 

Vyšší nároky na příjem cholinu (Alpha GPC) vznikají při vystavení dlouhodobému fyzickém a psychickému stresu (potřeba cholinu tak stoupá až na dvojnásobek). Jeho tvorbu a fungování nepříznivě ovlivňuje alkohol, nikotin, antibiotika, umělé hormony, průmyslově upravené potraviny s obsahem pro tělo nepřirozených složek (umělá sladidla atd.). Cholin také přímo souvisí s optimálním fungováním jaterní tkáně. 

V bodech:

 • Předtréninkový GH stimulátor
 • Alpha GPC (L-alfa-glyceryl fosforyl cholin)
 • Maximální efekt = optimální dávka 900mg!
 • Produkty Adapt Nutrition obsahují pouze efektivní složky v prověřených a účinných dávkách
 • Nejvyšší rating použitých surovin
 • Made in Canada

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na: 

 • Stimulace růstového hormonu
 • Růst čisté svalové hmoty
 • Svalová hustota
 • Spalování tuku
 • Zlepšení regenerace
 • Dlouhodobá forma
 • Mozková činnost a studium
 • Maximální mozková kapacita
 • Detoxifikace jaterní tkáně

ADAPT NUTRITION – BE STRONG, ADAPT 

Produkty, které fungují. To je hlavním mottem profesionální značky sportovní výživy Adapt Nutrition. Zakladatelem společnosti je britský specialista Adam Dickinson, který využil své dlouholeté zkušenosti v oboru a založil v roce 2014 nezávislou značku zaměřenou výhradně na funkčnost. Sofistikovaná struktura společnosti a exkluzivní kosmopolitní vztahy  umožňují dosah na nejvyšší možnou kvalitu vzhledem k nejvyššímu ratingu surovin i k nejnovějším vědeckým poznatkům a vývoji. Centrální sídlo společnosti je ve Velké Británii, produkty jsou vyráběny na renomovaných výrobních linkách v Kanadě. Samotný název značky vychází z pojmu adaptace. Má-li se i Vaše tělo přizpůsobit Vašim cílům, vyžaduje správnou výživu ve správný čas, tak aby dobře zvládlo stres a zatížení, které na něj během tělesného tréninku ukládáte. A přesně k tomuto účelu jsou všechny produkty značky Adapt Nutrition sestaveny.

Nutriční hodnoty: 

 

 2 kapsle

 Cholin (L-alfa-glyceryl fosforyl cholin)

 900 mg

Složení v 1 želatinové kapsli: Cholin (jako L-alfa- glyceryl fosforyl cholin 50%, poskytuje 450 mg cholinu), protispékavá látka stearan hořečnatý, mouka z hnědé rýže, plnidlo mikrokrystalická celulóza. 

Doporučené dávkování: 

 • berte 2 kapsle cca 60 minut před tréninkem. Netréninkové dny: 2 kapsle před spaním.

Upozornění: Nevhodné pro děti, mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí. Může obsahovat stopy mléka, lepku a suchých skořápkových plodů.

Druh obsahu Kapsle
V 1 kapsli je obsaženo:
Cholin (L-alfa-glycerol forforyl cholin) 450 mg
Přidatné látky protispékavá látka: stearan hořečnatý, mouka z hnědé rýže, plnidlo: mikrokrystalická celulóza

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.