Smartlabs Oat Snack

 
  • 1 z 2
 

Smartlabs Oat Snack je bílkovino-sacharidová náhrada jídla s ovesnými vločkami s obsahem 38% bílkovin a 50% komplexních sacharidů s nízkým glykemickým indexem. Nově vylepšená receptura s micelárním kaseinem!

Běžná cena 1 200 Kč
Ušetříte 110 Kč (–9 %)
1 090 Kč
Značka Smartlabs
Kategorie Náhrada stravy
Zvolte variantu
Smartlabs Oat Snack 3000 g
Vanilka
Skladem (1 ks) 1 200 Kč 1 090 Kč
   
 
  • Oat Snack je komplex pomalu se vstřebávajících bílkovin a sacharidů.
  • Každá porce obsahuje doporučenou denní dávku vitamínu.
  • Oat Snack je vhodný pro každodenní použití jako náhrada stravy.
  • Oat Snack obsahuje sacharidy s nízkým glykemickým indexem

Charakteristika Oat Snack

Oat Snack je unikát mezi doplňky stravy. Jeho předností je pomale uvolňování živin z bílkovin a sacharidů do krevního séra.Tento jev je zapříčiněn především obsahem ovesných vloček, které mají nižší GI (glykemický index), než většina sacharidů nacházejících se v běžné stravě. Díky nízkému GI nedochází k prudkému vyplavení inzulínu. Krevní cukr je tak na poměrně stabilní hladině a neměli byste mít po konzumaci Oat Snacku ihned hlad. Bílkoviny v Oat Snacku jsou tvořeny kombinací syrovátkové a kaseinové složky. Tato ideální kombinace zaručuje postupné vstřebávání bílkovin po několik hodin. Tělo tak využije maximum dodaných živin. Zbytek výrobku tvoří vitamíny, vláknina a minerální látky.

Složení Oat Snack

ovesné vločky, přírodní sladidlo fruktóza, syrovátkový bílkovinný koncentrát, micelární kasein, v čokoládové příchuti kakao z nepražených kakaových bobů (Ekvádor), vitamínový premix, přírodní a přírodně identické aroma.

Doporučené dávkování:

Dávku (75g = 4 odměrky) rozmíchejte ve 300-500ml vody (podle požadované výsledné konzistence) použijte podle potřeby 1-3x v průběhu dne. Použít lze k rozmíchání mléko, ale je potřeba počítat s jinými výslednými výživovými hodnotami. Používá se nejlépe místo svačiny nebo po vytrvalostním tréninku. Přípravek lze rovněž přidat do bábovky či jiné buchty (množství podle uvážení). 

Podobné produkty

Ve 100 g výrobku je obsaženo:
Bílkoviny 38 g
Sacharidy 50 g
Tuky 5 g
Energetická hodnota 1735 kJ / 415 kcal

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: