Nature NoTea Babiččin sirup Lipový květ 500 ml

 
 
Dostupnost Skladem (1 ks)
99 Kč    
Značka Nature NoTea
Kategorie Šťávy
 

BABIČČINY SIRUPY

  • Bez aromat
  • Bez barviv
  • Bez konzervantů

Z našich očekávaných a dlouze připravovaných novinek uvádíme na trh jako první v pořadí naši ovocně svěží novinku v podobě sirupu – husté a hutné Babiččiny sirupy!

Babiččiny sirupyDáváme si záležet na tom, aby naše Babiččiny sirupy chutnaly stejně tak dobře, jako by je uvařila naše babička, tedy poctivě a s patřičnou péčí! V těchto sirupech nenajdete jen vysoký podíl ovocné šťávy, ale také a především až nezvykle mnoho ovocné dužniny, která se v Babiččiných sirupech přirozeně usazuje! To vše je zaručeno díky šetrnému postupu, který dodržujeme u každé vyrobené lahve Babiččina sirupu. Díky pečlivě vybranému ovoci jsou naše sirupy nádherně a sytě zabarvené. Každý druh ovoce má svou typickou barvu, která v sobě ukrývá originální chuťový zážitek. Lahodné chutě a správně vyvážený podíl cukru předurčuje Babiččiny sirupy k všestrannému použití. Jejich využití se neomezuje na „pouhé“ přelití chlazenou vodou, ale dají se skvěle využít i jako topping na zmrzlinu, po zmrazení jako skvělá ovocná „dřeň“, a také jako přísada do jogurtů a pudinků. V chladnějším období je lze zalít horkou vodou, čímž se jen zvýrazní jejich ovocná chuť!

Pokud se nebojíte experimentovat, vyzkoušejte naše sirupy v kombinaci s vaším oblíbeným alkoholem pro přípravu originálních „cocktailů“.

Složení:

cukr, voda, vodný macerát květu lípy 12%, vodný macerát citronové trávy 4%, citronová šťáva

Doporučené ředění:

1 díl sirupu na 8 dílů vody

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: