Speed8 Practic amp. 10

 
  • 1 z 2
 

Speed 8 je stimulant s kaskádovým účinkem (účinné látky se zapojují postupně a jejich efekt trvá různě dlouho). Speed8 obsahuje důležité neurotransmitéry a mozkové nutrienty, které odbourávají stres a psychicky i fyzicky stimulují organismus k vyšším výkonům.

Běžná cena Více informací v tabulce variant
Ušetříte 81 Kč (–17 %)
od 45 Kč
Značka Wellness Food
Kategorie Stimulanty a energizery
Zvolte variantu
Speed8 Practic amp. 10 Grapefruit Skladem (> 3 ks) 450 Kč 409 Kč
   
Speed8 Practic amp. 10 Cherry U dodavatele (dodání 3 dny) 450 Kč 409 Kč
   
Speed8 Practic amp. 10 Mango U dodavatele (dodání 3 dny) 409 Kč
   
Speed8 Practic amp. 10 Original U dodavatele (dodání 3 dny) 409 Kč
   
Speed8 Practic amp. 10 strawberry-watermelon U dodavatele (dodání 3 dny) 490 Kč 409 Kč
   
Speed8 Practic amp. 10 1 ampule U dodavatele (dodání 3 dny) 45 Kč
   
 

SPEED8 10 x 20ml Ampule 

  • Speed8 stimuluje mozkovou činnost a centrální nervový systém
  • Speed8 odstraňuje stres a trému při nadměrné psychické zátěži
  • Vhodný zejména pro studenty na zkoušky a pro sportovce k odstranění trémy před závody a ke zlepšení nervosvalové koordinace
  • Speed8 podporuje schopnost se koncentrovat po dobu až 8 hodin

Charakteristika Speed8

Speed 8 je stimulant s kaskádovým účinkem (účinné látky se zapojují postupně a jejich efekt trvá různě dlouho). Speed8 obsahuje důležité neurotransmitéry a mozkové nutrienty, které odbourávají stres a psychicky i fyzicky stimulují organismus k vyšším výkonům. Mezi nejúčinnější látky přípravku Speed8 patří:

DMAE (2-dimethyl-aminoetanol) je významnou složkou Speed8 - je to neurotransmitér (přenašeč nervových vzruchů), který podporuje mozkovou činnost, stimuluje centrální nervový systém a zrychluje nervosvalovou koordinaci. Proto je Speed8 vhodný zejména při nadměrném psychickém vypětí s nutností se dlouho soustředit.

DLPA (D,L-Phenylalanin) je esenciální aminokyselina, která může být v organismu přeměněna na L-Tyrosin. Ten se účastní syntézy 2 důležitých neurotransmitérů - dopaminu a noradrenalinu. DLPA ovlivňuje náladu, tlumí bolest, podporuje paměť a potlačuje chuť k jídlu. Klinicky je využíván k léčbě migrény, bolestivých zánětů kloubů, depresí nebo menstruačních křečí.

GABA (gama-aminobutyrová kyselina) - gama-aminomáselná kyselina je důležitou substancí Speed8, která působí jako neurotransmitér v centrálním nervovém systému. V těle se tvoří z kyseliny glutamové. Její funkce spočívá v inaktivaci nervových přenosů a tedy k tlumení nervové činnosti tím, že se váže na receptory v nervových synapsích. Proto Speed8 pomáhá organismu vyrovnat se s nadměrnou psychickou zátěží a zvládnout tak stresové situace. Klinicky se GABA využívá pro léčení poruch ztráty pozornosti a k léčbě epilepsie či vysokého krevního tlaku.

ALC (Acetyl L-Carnitin) je další složkou Speed8 - je to acetylovaná forma L-Carnitinu, která snáze proniká přes krevní mozkovou bariéru (blood-brain barrier) - membránu, která nepropouští z krve do mozku žádné větší molekuly, viry ani buňky imunitního systému. Takto může ALC obsažený ve Speed8 iniciovat postupné zvyšování hladiny dopaminu, acetylcholinu nebo hormonů regulujících vylučování testosteronu. Dopamin a acetylcholin jsou důležité neurotransmitéry centrálního nervového systému.

Kofein je alkaloid, který stimuluje srdeční sval i mozkovou činnost. Nástup jeho účinků je rychlý, ale netrvá příliš dlouho. Kofein z přírodních zdrojů má účinek o něco prodloužený. Speed8 obsahuje výhradně kofein z přírodních zdrojů, proto jeho účinek trvá až 8 hodin. Kofein má silné diuretické účinky (působí močopudně).

Smilax Medica - poslední složka Speed8 - přírodní stimulant, který obsahuje velké množství fytosterolů a sapogeninů. Ty pomáhají organismu adaptovat se na stres, zlepšovat celkovou vitalitu a regeneraci.

Dávkování Speed8

Základní dávka je 1 ampule. Při zvýšené stresové zátěži (zkoušky, pohovory apod.)můžete užít 2 ampule za den, ale s odstupem alespoň 3 hodin. Neužívejte přípravek odpoledne a večer před spaním, protože stimuluje mozkovou činnost a špatně se po něm usíná. Speed8 se nesmí kombinovat s alkoholickými nápoji.

Podobné produkty

Druh obsahu Ampule
V 1 ampuli (20 ml) je obsaženo:
Glukóza monohydrát 2700 mg
L-Glycin 1600 mg
Taurin 1000 mg
L-Malat-L-Citrullin 500 mg
ALC (Acetyl L-Carnitine) 500 mg
DLPA (DL-Phenylalanin) 250 mg
Přírodní kofein (extrakt z kávy) 165 mg
Zelený čaj extrakt (30% L-Theanin) 185 mg (55,5 mg)
Yerba Maté extrakt 50 mg
Smilax Medica extrakt 50 mg
DMAE (2-Dimethyl-Aminoetanol bitartrát) 20 mg
Citrus Aurantium extrakt (30% Synephrin) 16,7 mg (5 mg)
voda, sorban draselný, benzoan sodný, aroma, acesulfam K, sukralóza

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.