VemoHerb Bulgarian Tribulus 90 kapslí

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost U dodavatele (dodání 3 dny)
675 Kč    
Značka VemoHerb
Kategorie Tribulus Terrestris
 

VEMOHERB TRIBULUS TERRESTRIS

KOTVIČNÍK S OBSAHEM 60 % PROTODIOSCINU

Originální bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahem 60 % protodioscinu. Hlavním benefitem originálního bulharského VemoHerb Tribulus je vysoký obsah steroidního saponinu Protodioscinu ( standardizace na 60 % ), což je v současné době v rámci celosvětového měřítka nejsilnější dostupný extrakt z obsahem Protodioscinu na trhu ( POZOR – nezaměňovat s celkovými saponiny!) Standardizovaný obsah Protodioscinu je garancí nízkého obsahu ostatních méně účinných saponinů jako je Protogracilin a další, dále je limitován obsah flavonoidů ( vždy pod 10 % ) a taninů ( vždy pod 10 % ).

Originální bulharský Tribulus - skutečná garance účinku!

Ne každý ví, že Tribulus Terrestris je rostlina, kterou můžeme nalézt v několika částech světa, jako jsou USA, jižní Amerika, Mexiko, Španělsko, Indie, Čína a Bulharsko. Ještě méně je veřejnosti známo, že bulharský Tribulus má úplně jiné farmakologické a fyziologické vlastnosti, než Tribulus z ostatních částí světa. To také jednoznačně potvrdila i nejnovější vědecká studie, kterou provedl tým pracovníků z Univerzity v Mississippi ( M.Ganzera, E.Bedir, I.A.Khan ). Zmíněný rozdíl je v obsahu hlavní účinné látky, steroidního saponinu Protodioscinu, který má známé anabolické účinky + účinky podporující sexuální libido. Originální bulharský Tribulus obsahuje 40 - 60x vyšší množství Protodioscinu v sušině oproti Tribulusu z ostatních částí světa. Z tohoto důvodu je také bulharský Tribulus jako surovina několikanásobně dražší. Uvedený rozdíl ve složení je dán odlišným genotypem rostliny, obdobím sklizně atd. Proto je také např. činský nebo indický tribulus využíván k odlišným účelům jako je diuretické působení atd. U těchto produktů není garantován obsah Protodioscinu, ale jsou obvykle uváděny pouze celkové saponiny, protože obsah Protodioscinu je minimální.

VemoHerb Tribulus Terrestris v bodech:

  • přirozená stimulace vlastní tvorby pohlavních hormonů
  • svalová hmota a síla
  • sexuální libido

Doporučené dávkování

  • Základní dávka: 3 - 6 kapslí denně ve třech dávkách po 1 - 2 kapslích.
  • Zapijte dostatečně vodou.

Další možnosti dávkování:

Silové sporty a kulturistika: 8-týdenní kůra

  • VemoHerb Tribulus je doporučováno dávkovat v osmitýdenních kůrách s dvoutýdenní přestávkou.
  • Plná denní dávka je 10 - 15 mg na 1 kg tělesné hmotnosti, rozdělená do tří dávek během dne.
  • Pokud je Vaše hmotnost například 80 kg, je Vaše dávka 800 – 1200 mg denně = 4 – 6 kapslí denně, to znamená 3 x denně 1 - 2 kapsle.
  • Pokud je Vaše hmotnost například 100 kg, je Vaše dávka 1000 – 1500 mg denně = 6 – 8 kapslí denně, to znamená 3 x denně 2 - 3 kapsle.
  • Po ukončení osmitýdenní kůřy, doporučujeme dvoutýdenní přestávku, následně doporučujeme celý cyklus zopakovat.

VemoHerb Tribulus nemá žádné vedlejší účinky.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.