Amix Ecdy-Sterones 90 kapslí

 
Akce Efekt lupa
 

Amix Ecdy Sterones je svým složením doslova legální bezpečnou náhradou anabolických steroidů.

Dostupnost U dodavatele (dodání 3 dny)
Běžná cena 979 Kč
Ušetříte 100 Kč (–10 %)
879 Kč    
Značka Amix
Kategorie Anabolizéry a NO doplňky
 

Amix Ecdy-sterones 90 kapslí

AMIX™ Ecdy Sterones je svým složením doslova „legální bezpečnou náhradou anabolických steroidů“. Jedná se o efektivní směs silně anabolických stimulátorů, určená zejména pro silové a silově vytrvalostní sporty, zaručující maximální podporu vašeho tréninkového snažení. Podporuje růst svalové hmoty a zároveň urychluje metabolismus a odbourávání tuků. V neposlední řadě zvyšuje libido.

Přípravek je založen na extrémní anabolické síle Beta-Ecdysteronu a jako zesilovač ho podporuje komplex látek stimulujících razantní zvyšování hladiny testosteronu.

Beta Ecdysterone

90ti % extrakt pocházející z rostliny Cyanotis Arachnoidea. Beta Ecdysteron pomáhá vytvářet v tělě vysoce anabolické prostředí a navyšovat zásoby svalového glykogenu, čímž napomáhá ke stavbě a budování svalů a celkovému zvýšení výkonnosti, síly a vytrvalosti.

Diosgenin

Diosgen je extrakt získávaný z přírodní byliny Dioscorea villosa (Wild Yam), která má vysoký obsah steroidních sapogeninů. Pomáhá podporovat produkci testosteronu a estrogenu.

Peruánská Maca

Maca je kořenem peruánské rostliny, která je již několik tisíciletí využívána jihoamerickou tradiční medicínou pro své mocné pozitivní efekty na hormonální a imunitní systém. Přezdívá se jí „peruánský ženšen“ nebo „přírodní viagra“.

Gamma Oryzanol

je rostlinný výtažek se silným anabolickým účinkem. Zvyšuje hladinu testosteronu a podporuje růst buněk. Stimuluje uvolňování endorfinů. Bylo zároveň prokázáno, že se jedná o velmi silný antioxidant.

Damiana extrakt

je keř původem z jihozápadního Texasu. Patří do rodiny Passifloraceae. Damiana pomáhá udržovat normální sexuální funkce a duševní pohodu.

Testofen Fenugreek Pískavice řecké seno

obsahuje vysoké procento monogalaktanového slizu, hodnot­ných bílkovin a oleje. Přítomen jsou rovněž netoxické alkaloidy trigonellin a gentianin, dále dusíkatý cholin, malé množství silice, triterpenové saponiny, leci­tin, hořčiny, flavonoidy - apigenin, luteolin a kvercetin. Saponiny zastupuje nověji objevený diosgenin, který hraje důležitou roli při aplikaci orálních anti­koncepčních prostředků s léky, obsahujícími pohlavní hormony. Z dalších saponinů je zde yamogenin, tigogenin, gitogenin, smilagenin, sarsasapogenin, yuccagenin, fenugreekin. Z aminokyselin jsou přítomny lysin, tryptofan, histidin a arginin. Důležitá je přítomnost metylbetainu kyseliny nikotinové a jejího amidu - vitamínu PP.

Dávkování:

  • Užívejte 3 kapsle denně s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.
  • Samozřejmostí kvalitní anabolizace organismu musí být pravidelná a dostatečná suplementace vysoce proteinové stravy a doplňků.
  • Produkt užívejte maximálně po dobu 4 týdnů. Poté následuje pauza min. 2 týdny.

Upozornění:

  • Nevhodné pro děti a mládež do 18ti let, těhotné a kojící ženy.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Není náhrada pestré stravy.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.
  • Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.
Druh obsahu Kapsle
V 1 kapsli je obsaženo:
Beta Ecdysteron 135 mg
Cyanotis Archnoidea extrakt 150 mg
Damiana extrakt 100 mg
Dioscorea Villosa extrakt 150 mg
Diosgenin 22,5 mg
Fenusidy 1,5 mg
Gamma Oryzanol 50 mg
Lepidium Meyenii 10 mg
Maca kořen extrakt 100 mg
Testofen 50 mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: